Álláslehetőségek!

Sofőrszolgálat Budapest - Női Sofőrszolgálat

Sofőr:
Cégünk a Vénusz Női Sofőrszolgálat keres női sofőröket éjszakai munkára fő- és mellék állásba, azonnali kezdéssel.
Munkaidő 19.00-06.00.
Ha akarsz egy jó csapat tagja lenni és mindenfajta autókat vezetni, akkor itt a helyed!!!
Ideális jelentkező:
- 25-45 éves, budapesti lakos,
- saját használatú gépkocsi mellyel az első címre kell eljutni a sofőrnek,
- mobil telefonnal,
- magas szintű vezetési gyakorlattal és legalább alapszintű budapesti városismerettel rendelkezik.
Munkaköri leírás:
-éjszaka, változó munkaidő beosztás,
-az ügyfelek autóját kell vezetni.
-Különböző tipusú és fajtájú, manuális és automata váltós autók magabiztos kezelése.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az allas@venuszsofor.hu e-mail címre Sofőr állás pozíció megjelölésével.

Összeszedő:
Cégünk keres férfi vagy női összeszedő sofőröket éjszakai munkára, mellék illetve fő állásba azonnali kezdéssel.
Péntek-szombat kötelező!
Elvárások:
- 25-40 éves, Budapesti lakos,
- saját használatú, megfelelő műszaki állapotú és kis fogyasztású gépkocsival,
- GPS-el és jó városismerettel rendelkező

Dinamikusan közlekedő, gyors, precíz és logikusan gondolkodó jelentkezőket várunk.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az allas@venuszsofor.hu e-mail címre Összeszedő pozíció megjelölésével.

Diszpécser:
Sofőrszolgálatunk keres VII. kerületi irodájába éjszakai munkára diszpécser hölgye(ke)t fő illetve mellék állásba.
Elvárások:

- kiváló kommunikációs készség és probléma megoldó képesség
- budapesti városismeret
- olvasható kézírás
- számítógépes ismeretek (office programok, internet,)
- jó csapatjátékos
- stressztűrő képesség,
- beszédképes angol nyelvtudás

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az: allas@venuszsofor.hu e-mail címre Diszpécser pozíció megjelölésével.